Медичний центр


Пн-Пт. 09:00 — 19:00
Нд. 09:00 — 19:00
пр-кт Червоної Калини (Маяковського) 26а

Комп'ютерна томографія


Пн-Пт. 09:00 — 19:00
Сб-Нд 09:00 — 15:00
вул . Т. Драйзера, 19

Edit Content
Ендоскопія знижки
 • Акція! Відеогастродуоденоскопія + відеоколоноскопія (уві сні) — 4210 грн — 3789 грн

Ціни на Ендоскопію

Гастроентерологічні дослідження у Києві

Гастроентерологія

Запишіться на прийом

Наш менеджер зателефонує вам протягом 5 хвилин.

  Запис за телефонами:
  Медичний центр Global Medic
  Пн-Нд. 9:00 — 19:00
  Адреса: м. Київ, проспект (Червоної Калини) Маяковського, 26а

  Хто такий Гастроентеролог

  Гастроентеролог – лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань органів травної системи (стравохода, шлунка, кишківника, підшлункової залози, печінки, жовчовивідних шляхів та жовчного міхура).

  Перші симптоми порушень у роботі органів шлунково-кишкового тракту можуть здатися «нешкідливими» (дискомфорт, здуття живота після їжі), але в гострій фазі багато захворювань супроводжуються вираженим больовим синдромом та серйозними розладами травлення. Лікар-гастроентеролог допоможе вам вчасно діагностувати проблему, скоригувати дієту та пройти курс лікування, щоб не допустити загострення.
  За наявності тривожних симптомів необхідно обов’язково звернутися до фахівця. Лікування кишківніка та органів ШКТ «народними» методами може погіршити ситуацію.

  Показання для консультації гастроентеролога

  Перші симптоми порушень у роботі органів шлунково-кишкового тракту можуть здатися «нешкідливими» (дискомфорт, здуття живота після їжі), але в гострій фазі багато захворювань супроводжуються вираженим больовим синдромом та серйозними розладами травлення. Лікар-гастроентеролог допоможе вам вчасно діагностувати проблему, скоригувати дієту та пройти курс лікування, щоб не допустити загострення.

  За наявності тривожних симптомів необхідно обов’язково звернутися до фахівця. Лікування захворювань кишківника та органів ШКТ «народними» методами може погіршити ситуацію.

  Отже, допомога лікаря-гастроентеролога необхідна за наявності наступних симптомів:

  • Біль у животі, в ділянці шлунка, правому/лівому підребер’ї;
  • Блювота, нудота;
  • Діарея, запор;
  • Жовтуватий відтінок шкірних покривів та склер;
  • Нетипові, кров’янисті виділення із заднього проходу, домішки крові в калі;
  • Неприємний запах з рота та відчуття гіркого/кислого присмаку.

  На прийомі лікар детально розпитає ваші скарги, огляне вас, пропальпує живіт і може призначити додаткові методи обстеження, такі як аналіз крові, калу, ендоскопічні методи обстеження, УЗД або КТ.

  У нашому медичному центрі Ви отримаєте консультацію кваліфікованого досвідченого лікаря-гастроентеролога та зможете пройти всі необхідні дослідження у зручний для Вас час.

  Акції

  Знижки

  Скористайтеся знижками! Акції до 30.06.2024.

  Знижка для ВСУ на всі послуги 10%

  Знижка для ВПО на всі послуги 7%

  Шановні пацієнти, хочемо вам повідомити, що пенсіонерам, інвалідам та чорнобильцям надається знижка — 7%! Також ми надаємо 7% знижку на повторні дослідження, нашим клієнтам. Знижки не підсумовуються.

  Ціни на послуги Гастроентерології

  ПОСЛУГАЦіна
  КОНСУЛЬТАЦІЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА 680 грн
  ПОВТОРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА 580 грн
  Лікарі
  Ми готові допомогти вам

  Наші лікарі

  Кваліфікований медичний персонал та сучасне обладнання дозволяють забезпечити високу ефективність діагностичних процедур.

  Гавура Валентина Олексіївна

  Гастроентерологія

  Наші переваги

  Досвідчений Персонал

  Наш персонал проходить щомісячні тренінги та відвідує профільні конференції.

  Соціальна знижка - 7%

  Шановні пацієнти, хочемо вам повідомити, що пенсіонерам, інвалідам та чорнобильцям надається знижка — 7%!

  Високі Стандарти

  Ви почуватиметеся комфортно в нашій клініці.

  Нове Обладнання

  Усі кабінети отримали новий ремонт. У нашій клініці є тільки передове обладнання для діагностики.

  Найкращі Ціни

  Будьте певні! У кращому співвідношенні ціна/якість.

  Зручний Запис

  У нашій клініці ви не стоятимете в черзі. Записуйтесь попередньо на зручний для вас час.

  Відгуки

  Що клієнти говорять про нас

  Я прошел процедуру колоноскопии. И хочу поделиться впечатлениями. Процедуру мне назначил врач-гастроэнтеролог в связи с неточненными болями в области кишечника. Обратился в Глобал Медик, колоноскопию с анастезией проводил эндоскопист Болотских Николай Александрович и анестезиолог Вербицкая Владислава Михайловна. Это доктор высокой квалификации и приятнейший человек. При процедуре еще медсестра Людочка помогала. Все прошло отлично и без боли. Врач поставил точный диагноз и назначил лечение.

  Андрій Дарчук Киев

  Был на приеме у гастроэнтеролога в Глобал Медик, Гавура Валентина Алексеевна - отличный гастроэнтеролог. Я очень рад, что попал на прием именно к этому врачу. Врач грамотная, конкретная и очень доброжелательная. Сразу чувствуется профессионализм. Хороший диагност и прекрасный специалист в своей области. Конечно, после приема мне довелось сидеть на диете, и бактерии полечить, но это - того стоило. Сейчас, благодаря Валентине Алексеевне, появилось желание поехать на отдых. Самочувствие - отличное, но все равно рекомендации и сейчас соблюдаю.

  Viktor Meysarosh Киев

  Последнее время у моего мужа часто болит желудок. Уже доходит до потери сознания от боли. В государственные клиники обращаться не захотели. Начали искать эндоскописта и нам посоветовали обратиться в медцент Глобал к Болотских Николаю Александровичу. Муж прошел там процедуру гастроскопии без всяких проблем и результат получили очень быстро. Так же нас сразу направили к специалисту на лечение. Отношение у докторов просо отличное и вниманием не обделён ни один клиент.

  Яна Битнера Киев

  Расскажу свою историю с заболеванием ЖКТ мне пришлось познакомиться, еще когда я училась в училище. В том году у поставили диагноз хронический гастрит. А вот недавно желудок начал сильно болеть. Врач посоветовал пройти обследование, сдать анализы и сделать гастроскопию. Ее решила делать в "Глобал Медикл" я сомневалась делать под анестезией или нет. Сделали мне в этой клинике без анестезии, совсем не больно. Скажу, что врачи в этой клинике профессионалы в своем деле. В клинике современное оборудование и не высокие цены.

  Камила Радик Киев