Медичний центр


Пн-Пт. 09:00 — 19:00
Нд. 09:00 — 19:00
пр-кт Червоної Калини (Маяковського) 26а

Комп'ютерна томографія


Пн-Пт. 09:00 — 19:00
Сб-Нд 09:00 — 15:00
вул . Т. Драйзера, 19

Edit Content
Ендоскопія знижки
 • Акція! Відеогастродуоденоскопія + відеоколоноскопія (уві сні) — 4210 грн — 3789 грн

Ціни на Ендоскопію

Консультація невропатолога, сучасне обладнання, діагностика, лікування у Києві

Невропатолог

Запишіться на прийом

Наш менеджер перезвонит вам в течении 5 минут.

  Запис за телефонами:
  Медичний центр Global Medic
  Пн-Нд. 9:00 — 19:00
  Адреса: м. Київ, проспект (Червоної Калини) Маяковського, 26а

  Консультація невропатолога

  Невропатолог – займається лікуванням хвороб, пов’язаних з порушеннями центральної а також периферичної нервових систем. Найчастіше дані хвороби супроводжуються розладами психіки та поведінковими відхиленнями. При прояві подібних відхилень до лікування пацієнта залучаються такі фахівці як психіатр психотерапевти.

  Із чим йти до невропатолога?

  Першим симптомом, який вказує на необхідність відвідування невропатолога, є часті біль голови. Зрозуміло голова може хворіти у всіх і не варто бігти до лікаря при первинній її появі, проте при дуже сильних болях, що часто повторюються, звернення все ж таки необхідне. Слід зазначити, що подібні болі можуть бути симптомами приблизно п’ятдесяти різних хвороб і саме з цієї причини важливо розібратися в причинах її появи.

  Ще одна проблема, з якою стикається невропатолог, порушення, пов’язані з роботою вегетативної нервової системи.

  Проблеми з цією системою є у більшої половини дорослого населення планети, вони можуть виражатися в наступній симптоматиці:

  • постійне почуття втоми
  • нездатність переносити
  • сильні навантаження
  • нерівний серцевий ритм
  • занадто часті головні болі
  • зниження артеріального тиску
  • хворобливі відчуття у лівій частині грудини
  • погіршення уваги
  • постійне почуття тривоги
  • безсоння
  • пригнічений стан
  • гіпергідроз
  • непритомність.

  Крім того, приводом для візиту до невропатолога є ішіаз, головний біль, остеохандроз, люмбаго, мігрень, невралгія, радикуліт, люмбалгія, запаморочення, шум у вухах, наслідок травмування мозку, погіршення пам’яті, відсутність сну, неспокій, хронічна втома, особи, поганий кровообіг мозку, біль у спині, причина яких може бути зовсім різною, епілепсія, проблеми з координацією руху, неврит та багато інших.

  Класифікація неврологічних хвороб

  До неврологічним хвороб відносяться патологічні та незворотні зміни, які мають місце у певній частині мозку. Всі неврологічні хвороби поділяються на дві категорії:

  • пірамідальні
  • екстра пірамідальні.

  Система пірамідальна відповідає за необхідне зниження тонусу м’язів, наприклад, під час сну, а також за координацію рухів. Крім того, саме ця система є відповідальною за всі рефлекси.

  Екстра пірамідальна система відповідає за нормалізацію рівня напруги в м’язах, за мимовільну моторику і за здатність утримувати рівновагу і за поставу.

  З появою неврологічного захворювання, воно здатне негативно впливати на роботу мозку, провокуючи тим самим розлад пам’яті, мови та сприйняття навколишнього світу.

  Хвороби, які мають неврологічний характер, найчастіше складно діагностувати, оскільки причини їх появи до кінця не відомі. При ураженні певної частини мозку можуть виникати порушення моторики та інші видимі зміни.

  У такому разі необхідно провести коректну діагностику та призначити необхідний курс лікування, який підтримуватиме стан пацієнта.

  Чому розвиваються неврологічні хвороби

  Причиною розвитку подібної хвороби може бути будь-що, проте в переважній більшості випадків саме спадковість відіграє головну роль. Крім того, причиною неврології можуть стати хвороби інших внутрішніх органів. Слід зазначити, навіть певна форма алергії здатна спровокувати появу певних неврологічних хвороб.

  Дуже важливо не зловживати ліками, так як надмірний тривалий їх прийом, так само здатний спровокувати неврологічне розлад.

  Метастази ракові, з великою ймовірністю викликають неврологічні хвороби та паранеопластичні синдроми.

  Акции

  Скидки

  Воспользуйтесь скидками! Акции до 31.01.2021.

  Уважаемые пациенты, хотим вам сообщить что пенсионерам, инвалидам и чернобыльцам предоставляется скидка — 7%! Так же мы предоставляем скидку 7% на повторные исследования, нашим клиентам. Скидки не суммируются.

  Ціни на консультацію невропатолога

  ПОСЛУГА Ціна
  КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОПАТОЛОГА680 грн
  ПОВТОРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОПАТОЛОГА580 грн
  Врачи
  Мы готовы помочь вам

  Наши врачи

  Квалифицированный медицинский персонал и современное оборудование позволяют обеспечить высокую эффективность диагностических процедур.

  Кулик Сергей Александрович

  Хирург онколог, маммолог, эндоскопист

  Наші переваги

  Досвідчений Персонал

  Наш персонал проходить щомісячні тренінги та відвідує профільні конференції.

  Соціальна знижка - 7%

  Шановні пацієнти, хочемо вам повідомити, що пенсіонерам, інвалідам та чорнобильцям надається знижка — 7%!

  Високі Стандарти

  Ви почуватиметеся комфортно в нашій клініці.

  Нове Обладнання

  Усі кабінети отримали новий ремонт. У нашій клініці є тільки передове обладнання для діагностики.

  Найкращі Ціни

  Будьте певні! У кращому співвідношенні ціна/якість.

  Зручний Запис

  У нашій клініці ви не стоятимете в черзі. Записуйтесь попередньо у зручний для вас час.

  Відгуки

  Що клієнти говорять про нас

  Я бывший спортсмен и были ранее травмы. А последнее время начала беспокоить старая травма колена. Пошел к врачу и тот отправил на КТ коленного сустава, потому в прошлом месяце сходил в Глобал Медик. Пришел в назначенное время, очереди не было, приняли вовремя. Описание сделали хорошее, лечащий врач смог назначить правильное лечение. Чувствую себя уже лучше, спасибо.

  Павел Владов Киев

  На прошлой неделе делали КТ стопы. Отец неудачно оступился и повредил ногу, врач после осмотра сказал нужно срочно сделать КТ. Обратились в Центр компьютерной томографии «Глобал Медик Груп» так как они находятся недалеко от нашего дома. КТ сделали быстро, описание получили корректное.У нас оказался вывих. Наш лечащий врач назначил лечение. Ждем выздоровления.

  Мария Нетребко Киев

  Решила пройти обследование для себя. А то сердце иногда покалывает, давление пошаливает, желудок стал хватать. Мой терапевт назначил сделать анализы.э и КТ брюшной полости. Наша лаборатория делает не все. Сравнила цены на анализы в разных клиниках, в Глобал Медик оказалось дешевле всего. КТ сделали быстро, да и ответы получила быстро. И обслуживание хорошее.

  Kira Tristar Киев

  С недавних пор стали меня беспокоить почки, необходимо было сделать УЗИ органов брюшной полости. Потому я пошел на прием в клинику "Глобал медик". Обслуживание мне понравилось, сделали все быстро и качественно. Результаты выдали на руки. Мой врач остался доволен, так как смог быстро назначить правильное лечение. Кстати по цене процедура УЗИ стоила приемлемую цену.

  Димон Клаус Киев