Медичний центр


Пн-Пт. 09:00 — 19:00
Нд. 09:00 — 19:00
пр-кт Червоної Калини (Маяковського) 26а

Комп'ютерна томографія


Пн-Пт. 09:00 — 19:00
Сб-Нд 09:00 — 15:00
вул . Т. Драйзера, 19

Edit Content
Ендоскопія знижки
 • Акція! Відеогастродуоденоскопія + відеоколоноскопія (уві сні) — 4210 грн — 3789 грн

Ціни на Ендоскопію

Мамологічні дослідження, сучасне обладнання, діагностика, лікування у Києві

Мамологія

Запишіться на прийом

Наш менеджер перезвонит вам в течении 5 минут.

  Запис за телефонами:
  Медичний центр Global Medic
  Пн-Нд. 9:00 — 19:00
  Адреса: м. Київ, проспект (Червоної Калини) Маяковського, 26а

  Мамологічне дослідження

  Мамолог – лікар, який займається діагностикою лікуванням та профілактикою захворювань молочної залози. Консультація мамолога необхідна при гормональних розладах, болях у молочній залозі різної інтенсивності, наявності дискомфорту або виділень із сосків. Також особливе значення мають профілактичні огляди. Своєчасне звернення до мамолога дозволить виявити захворювання на самому початку.

  Більшість захворювань молочної залози, виявлених на ранній стадії, піддаються повному лікуванню. Особливу настороженість викликає онкологічна патологія молочних залоз, яка “молодшає” останнім часом та вражає різні вікові групи. Крім новоутворень можуть траплятися запальні процеси, перетворення структури тканин різного характеру.

  Усіляко піднімає свій професійний рівень відвідуванням конференцій та курсів удосконалення спеціальності. Має багато сертифікатів. Учасник Європейської асоціації медичних онкологів ESMO. Є власником сертифікату GoodClinicalPractice (GSP) з 8-річним досвідом роботи в міжнародних рандомізованих клінічних дослідженнях з раку молочної залози, раку легені, яєчників та ін.

  Дуже важливо проходити саме профілактичні огляди мамолога, тому що на початкових стадіях процес не проявляє себе, але легко піддається лікуванню. А ось коли з’являються симптоми, це говорить про те, що процес прогресує. Лікар також розповість про методи профілактики техніки самообстеження залози.

  Акції

  Знижки

  Скористайтеся знижками! Акції до 30.06.2024.

  Знижка для ВСУ на всі послуги 10%

  Знижка для ВПО на всі послуги 7%

  Шановні пацієнти, хочемо вам повідомити, що пенсіонерам, інвалідам та чорнобильцям надається знижка — 7%! Також ми надаємо 7% знижку на повторні дослідження, нашим клієнтам. Знижки не сумуються.

  Ціни на послуги Мамології

  ПослугаЦіна
  Консультація мамолога770 грн
  Повторна консультація мамолога670 грн
  Консультація мамолога з додатковим оглядом на УЗД1070 грн
  Лікарі
  МИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ ВАМ

  Наші лікарі

  Кваліфікований медичний персонал та сучасне обладнання дозволяють забезпечити високу ефективність діагностичних процедур.

  Кулик Сергій Олександрович

  Хірург онколог, мамолог, ендоскопіст

  Наші переваги

  Досвідчений Персонал

  Наш персонал проходить щомісячні тренінги та відвідує профільні конференції.

  Соціальна знижка - 7%

  Шановні пацієнти, хочемо вам повідомити, що пенсіонерам, інвалідам та чорнобильцям надається знижка — 7%!

  Високі Стандарти

  Ви почуватиметеся комфортно в нашій клініці.

  Нове Обладнання

  Усі кабінети отримали новий ремонт. У нашій клініці є тільки передове обладнання для діагностики.

  Найкращі Ціни

  Будьте певні! У кращому співвідношенні ціна/якість.

  Зручний Запис

  У нашій клініці ви не стоятимете в черзі. Записуйтесь попередньо на зручний для вас час.

  Відгуки

  Що клієнти говорять про нас

  Я колишній спортсмен і раніше травми. А останнім часом почала непокоїти стара травма коліна. Пішов до лікаря і той відправив на КТ колінного суглоба, тому минулого місяця сходив до Глобала Медика. Прийшов у призначений час, черги не було, ухвалили вчасно. Опис зробили хороше, лікар зміг призначити правильне лікування. Почуваюся вже краще, дякую.

  ПАВЕЛ ВЛАДІВ Київ

  Минулого тижня робили КТ стопи. Батько невдало оступився і пошкодив ногу, лікар після огляду сказав, що потрібно терміново зробити КТ. Звернулися до Центру комп'ютерної томографії «Глобал Медик Груп», оскільки вони знаходяться недалеко від нашого будинку. КТ зробили швидко, опис отримали коректний. У нас виявився вивих. Наш лікар призначив лікування. Чекаємо на одужання.

  МАРІЯ НЕТРЕБКО Київ

  Вирішила пройти обстеження для себе. А то серце іноді поколює, тиск пустує, шлунок почав хапати. Мій терапевт призначив зробити аналізи.е та КТ черевної порожнини. Наша лабораторія робить не все. Порівняла ціни на аналізи в різних клініках, у Глобал Медик виявилося найдешевше. КТ зробили швидко та й відповіді отримала швидко. І обслуговування гарне.

  KIRA TRISTAR Київ

  З недавніх пір стали мене турбувати нирки, необхідно було зробити УЗД органів черевної порожнини. Тому я пішов на прийом до клініки "Глобал медик". Обслуговування мені сподобалося, зробили все швидко та якісно. Результати видали на руки. Мій лікар залишився задоволеним, оскільки зміг швидко призначити правильне лікування. До речі, за ціною процедура УЗД коштувала прийнятну ціну.

  ДІМОН КЛАУС Київ